Form 5 - Kitap Değerlendirme Formu

Form 5 - Kitap Değerlendirme Formu

Merhaba öğretmenim. Bu yazımda Form 5 – Kitap Değerlendirme Formu’ndan bahsedeceğim. Aday öğretmen örnek kitap listesinden her ay 1 tane eğitim ve öğretim ile ilgili kitap okuyarak, eleştirel bir gözle değerlendirme yapıp bu kitapların kişisel ve mesleki gelişimine katkılarıyla ilgili düşüncelerini, kitap okuma değerlendirme formuna yazar.

Ayrıca okunan kitapla ilgili il/ilçedeki diğer aday öğretmenler ile birlikte veya çalışılan okulda tartışma/sunum etkinlikleri yapılacaktır.

Eğer Form 5 – Kitap Değerlendirme Formunun boş halini indirmek isterseniz bu linke tıklamanız yeterli.

Eğer örnek kitap listesine ulaşmak istiyorsanız bu yazıma bakabilirsiniz.

Eğer Form 4-B hakkında kafanıza takılan bir soru var ise Form 4-B Aday Öğretmenlik Uygulaması Ders İçi Gözlem Genel Değerlendirme Formu başlıklı yazımı okuyabilirsiniz.

Eğer Form 4-A hakkında kafanıza takılan bir soru var ise Form 4-A Aday Öğretmen Ders İçi Uygulama Gözlem Formu başlıklı yazımı okuyabilirsiniz.

Eğer Form 3 hakkında kafanıza takılan bir soru var ise Form 3 – Aday Öğretmen Ders İzleme Formu başlıklı yazımı okuyabilirsiniz.

Eğer Form 2 hakkında kafanıza takılan bir soru var ise Form 2 – Aday Öğretmen Haftalık Faaliyet Raporu başlıklı yazımı okuyabilirsiniz.

Yorumlar

Daha yeni Daha eski