Form 2 – Aday Öğretmen Haftalık Faaliyet Raporu

Merhaba öğretmenim. Bu yazımda Form 2 – Aday Öğretmen Haftalık Faaliyet Raporu hakkında sizleri bilgilendirmeye çalışacağım. Hafta başında veya hafta sonunda size danışman öğretmeniniz tarafından verilmiş olan Form 1 çalışma programında verilen çalışmaları eksiksiz yerine getirip Form 2’yi doldurmalıdır. Ders izlemesi yaptığınız sınıf ile ilgili gözlemleriniz için Form 3’e elde ettiğiniz kazanımlar yazılmalıdır. Eğer eğitimle ilgili okunan veya izlenen film var ise kitap faaliyeti için Form 5’i , film faaliyeti için Form 6’yı , okul dışı faaliyetleriniz için ise Form 7’yi doldurmanız gerekmektedir.

Belirtmekte fayda olcağını düşündüğüm bir diğer konu ise Form 1’de cümlelerin sonları “-acak, -ecek” ile bitiyordu. Form 2’deki cümleler ise “yapıldı, edildi” şeklinde olması gerekmekte. Yani Form 1’deki “-acak, -ecek” şeklinde biten cümlelerinin, Form 2’ye “-di,-dı” şeklinde yazılması gerekiyor.

Eğer Form 2 – Aday Öğretmen Haftalık Faaliyet Raporunun boş halini indirmek isterseniz bu linke tıklamanız yeterli.

Form 2 - Aday Öğretmen Haftalık Faaliyet Raporu
Form 2 - Aday Öğretmen Haftalık Faaliyet Raporu

Eğer Form 1 hakkında kafanıza takılan bir soru var ise Form 1 – Aday Öğretmen Yetiştirme Programı başlıklı yazımı okuyabilirsiniz.

Eğer adaylık dosyası nasıl doldurulacağını dair merak ettikleriniz var ise Adaylık Dosyası Nasıl Doldurulur? başlıklı yazımı okuyabilirsiniz.


   

Yazar: Aday Öğretmen

Hoş geldin aday öğretmenim. Adaylık süresince karşılaşabileceğin birçok bilgiyi sana yardımcı olabilmek adına bir aday öğretmen olarak sayfamda paylaşacağım.

Yorumlar

Cevap Yaz

E-posta adresiniz paylaşılmayacak.

Önerilenler