Form 7 – Okul Dışı Faaliyetler Değerlendirme Formu

Merhaba öğretmenim. Bu yazımda Form 7 – Okul Dışı Faaliyetler Değerlendirme Formu ‘ndan bahsedeceğim. Aday öğretmenler toplam 90 saat okul dışı faaliyetlerde bulunmalı. İl/ilçe milli eğitim müdürlükleri bu konuda öğretmenlere rehberlik yapacaktır. Yapmış olduğunuz bu faaliyetlerin(mülki idare, STK ziyareti, emekli öğretmenlerle buluşma vb.) kişisel ve mesleki gelişiminize nasıl bir katkıda bulunduğunu ayrıntılı olarak örneklerle açıklamanız gerekiyor.

Bu formu her etkinlikten sonra doldurmayı unutmayın sayın meslektaşım.

Eğer Form 6 hakkında kafanıza takılan bir soru var ise Form 6 – Film İzleme/ Değerlendirme Formu başlıklı yazımı okuyabilirsiniz.

Eğer Form 5 hakkında kafanıza takılan bir soru var ise Form 5 – Kitap Değerlendirme Formu başlıklı yazımı okuyabilirsiniz.

Eğer Form 4-A hakkında kafanıza takılan bir soru var ise Form 4-A Aday Öğretmen Ders İçi Uygulama Gözlem Formu başlıklı yazımı okuyabilirsiniz.

Eğer Form 4-B hakkında kafanıza takılan bir soru var ise Form 4-B Aday Öğretmenlik Uygulaması Ders İçi Gözlem Genel Değerlendirme Formu başlıklı yazımı okuyabilirsiniz.

Yazar: Aday Öğretmen

Hoş geldin aday öğretmenim. Adaylık süresince karşılaşabileceğin birçok bilgiyi sana yardımcı olabilmek adına bir aday öğretmen olarak sayfamda paylaşacağım.

Yorumlar

Cevap Yaz

E-posta adresiniz paylaşılmayacak.

Önerilenler