Form 6 – Film İzleme/ Değerlendirme Formu

Merhaba öğretmenim. Bu yazımda Form 6 – Film İzleme/ Değerlendirme Formu ‘ndan bahsedeceğim. Daha önce de belirttiğim gibi ayda iki tane örnek film listesinden film izlemeniz gerekiyor. İzlediğiniz filmlerin kişisel ve mesleki gelişiminize katkılarıyla ilgili düşüncelerinizi Form 6 -Film İzleme/ Değerlendirme Formu ‘na yazarak değerlendirmelisiniz.

Ayrıca izlenen filmle ilgili il/ilçedeki diğer adaylarla birlikte veya çalışılan okulda tartışma/sunum etkinlikleri gerçekleştirmelisiniz.

Eğer Form 6- Film İzleme/ Değerlendirme Formunun boş halini indirmek isterseniz bu linke tıklamanız yeterli.

Form 6 - Film İzleme/ Değerlendirme Formu

Eğer örnek film listesine ulaşmak istiyorsanız bu yazıma bakabilirsiniz.

Eğer Form 5 hakkında kafanıza takılan bir soru var ise Form 5 – Kitap Değerlendirme Formu başlıklı yazımı okuyabilirsiniz.

Eğer Form 4-A hakkında kafanıza takılan bir soru var ise Form 4-A Aday Öğretmen Ders İçi Uygulama Gözlem Formu başlıklı yazımı okuyabilirsiniz.

Eğer Form 4-B hakkında kafanıza takılan bir soru var ise Form 4-B Aday Öğretmenlik Uygulaması Ders İçi Gözlem Genel Değerlendirme Formu başlıklı yazımı okuyabilirsiniz.

Yazar: Aday Öğretmen

Hoş geldin aday öğretmenim. Adaylık süresince karşılaşabileceğin birçok bilgiyi sana yardımcı olabilmek adına bir aday öğretmen olarak sayfamda paylaşacağım.

Yorumlar

Cevap Yaz

E-posta adresiniz paylaşılmayacak.

Önerilenler