Form 3 – Aday Öğretmen Ders İzleme Formu

Merhaba öğretmenim. Form 3 – Aday Öğretmen Ders İzleme Formu hakkında elimden geldiğince bilgi vermeye çalışacağım. Bu form, aday öğretmen ders izleme formudur. Bu formu sadece aday öğretmen doldurmaktadır. Peki aday öğretmen bunu ne zaman dolduruyor?

Aday öğretmen danışman öğretmeninin ve diğer öğretmenlerin dersini izledikten sonra Form 3 ü doldurur ve ders sonunda gözlemde bulunduğu sınıfın öğretmeniyle izlediği dersin değerlendirmesini yapar.

Aday öğretmenden formunu doldururken ondan beklenen, ne gibi kazanımlar elde ettiğini detaylıca anlatmasıdır.

Ayrıca belirtmek isterim ki girdiğiniz her ders saati için bir form doldurmanız gerekmektedir.

Eğer Form 3 – Aday Öğretmen Ders İzleme Formunun boş halini indirmek isterseniz bu linke tıklamanız yeterli.

Form 3 - Aday Öğretmen Ders İzleme Formu

Eğer Form 2 hakkında kafanıza takılan bir soru var ise Form 2 – Aday Öğretmen Haftalık Faaliyet Raporu başlıklı yazımı okuyabilirsiniz.

Eğer Form 1 hakkında kafanıza takılan bir soru var ise Form 1 – Aday Öğretmen Yetiştirme Programı başlıklı yazımı okuyabilirsiniz.

Eğer adaylık dosyası nasıl doldurulacağını dair merak ettikleriniz var ise Adaylık Dosyası Nasıl Doldurulur? başlıklı yazımı okuyabilirsiniz.

Yazar: Aday Öğretmen

Hoş geldin aday öğretmenim. Adaylık süresince karşılaşabileceğin birçok bilgiyi sana yardımcı olabilmek adına bir aday öğretmen olarak sayfamda paylaşacağım.

Yorumlar

Cevap Yaz

E-posta adresiniz paylaşılmayacak.

Önerilenler